BDDK'dan Armada Varlık Yönetim'e faliyet izni


Faliyet izni verilen Armada Varlık Yönetim AŞ Genel Müdürlüğüne Burçin Sarman tarafından yapılacağı öğrenildi.
BDDK'nın Resmi Gazete'nin 20 Temmuz tarihi sayısında yayımlanan kararında, Armada Varlık Yönetim AŞ'ye, Bankacılık Kanunu ile Varlık Yönetim Şirketlerinin Kuruluş ve Faaliyet Esasları Hakkında Yönetmelik kapsamında faaliyet izni verildiği bildirildi.
Armada Varlık Yönetim AŞ Genel Müdürlüğüne Burçin Sarman tarafından yapılacağı öğrenildi.
Burçin Sarman, sektörde çeşitli bankalarda Hazine, Krediler, Pazarlama ve Satış Yönetimi yönetici pozisyonlarında çalışmış olup en son QNB Finansbank’ın grup şirketlerinden Hemenal Finansman AŞ’de Pazarlama ve Satıştan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Müdür vekili olarak görev yapıyordu.

Etiketler: armada varlık şirketibddkBDDK'dan Armada Varlık Yönetim'e faaliyet izniArmada Varlık Yönetim AŞ Genel Müdürlüğüne Burçin Sarman

Yayın Tarihi: 23.07.2018 19:31:16     Görüntülenme Sayısı: 9745

Facebook

Toplam yorum yapılmıştır.Gölge Müdür
FacebookTwitter
Android Uygulamasıiphone uygulaması

BİST100 HİSSE İŞLEM HACMİ

  40:10 Miktar
THYAO 383.226.230
GARAN 196.437.444
ISCTR 169.783.512
ASELS 164.469.251
PETKM 112.554.813UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.