Cenazeye göndermeyen yöneticiye gişeci dersi!


Özel bir bankanın Bornova şubesindeki gişe personeli, arkadaşının cenaze namazına izin vermeyen yöneticilerine, bankanın tüm kullanıcılarına mail atarak insanlık dersi verdi.
Bankacılık sektörünü kurumlardan çok egolu yöneticeliler çekilmez yapıyor. İşte bunun en güzel örneği İzmir'de yaşandı.  8 yıllık arkadaşının babasının cenazesine gitmesine izin verilmeyen gişeci tüm kullanıcılara mail atarak adeta insanlık dersi verdi.  Mail, bir çok bölge ve yöneticiye ulaştı. Maili atan gişecinin işten atılıp atılmadığı ise henüz belli değil. İşte o mail:
"Bu maili size 8 yıllık arkadaşımın babasının cenazesine gitmesi, içi kin ve nefretle dolmuş iki yönetici tarafından engellenen biri olarak yazıyorum. Hayatım boyunca oturdukları koltuğa kendilerinden önce egolarının oturan insanlara boyun eğmedim. Böyle insanların tehditlerine ya da şantajlarına razı gelmedim.  Bir süredir onlar gibi düşünmediğim için psikolojik baskı gördüğüm bu yöneticilere boyun eğmemek için  kendimi parçaladım. Ondan hoşlanmadığım için boyun eğmediğim için, kirli oyunlarla beni yıldırmaya çalışan hatta 2 saatlik cenaze namazına gitmemi engelleyecek kadar nefretine ve egosuna yenilmiş birine boyun eğmektense, işten atılmayı tercih ederim. Ben gecikmeli de olsa o cenaze törenine yetişmek için şimdi çıkıyorum şubeden. Sizde hemen arkamdan beni işten attırmak için harekete geçebilirsiniz sayın şube müdürüm ve operasyon yönetmenim.."

Etiketler: cenazebankagişeciden insanlık dersi

Yayın Tarihi: 29.06.2018 13:27:47     Görüntülenme Sayısı: 23772

Facebook

Toplam yorum yapılmıştır.Gölge Müdür
FacebookTwitter
Android Uygulamasıiphone uygulaması

BİST100 HİSSE İŞLEM HACMİ

  10:10 Miktar
THYAO 1.456.015.128
ASELS 886.528.584
PETKM 653.725.022
GARAN 605.886.786
KRDMD 492.392.635UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.