DİKKAT! BU BİR PSİKOPAT HABERİDİR!


Son günlerde bankaların psikopat bölge müdürü haberlerinde yoğunluk yaşanıyor. Şimdi de yerli sermayeli bir bankanın Şişli Bölge Müdürü, hedefi tutmayan personel ile iftar zamanında telekonferans uygulaması başlattı. Maksat ceza olsun!
Gün geçmiyor ki, bankaların küçük krallıkları bölge müdürlüklerinden yeni bir haber gelmesin. En son haber ise tam bir psikopat haberi tarzında.
Yerli sermayeli bir bankanın Şişli Bölge Müdürü olan bayan yönetici, hedef tutturmak için değişik bir ceza yöntemi kullanıyor. Hedefi tutmayan tüm personeli iftar vakti şubelerde tutarak telekonferans yapan bayan bögle müdürü, bu davranışı ile personede büyük öfke ve nefret yaratıyor.
Söz konusu bölge müdürünün özellikle sigorta ve vadesiz hedeflerinin teknik olarak tutmasının mümkün olmadığını belirten bir şube yöneticisi, "Bu hanım artık telefonferansı sistematik bir işkenceye dönüştürdü. Faizlerin yüzde 16'ya vurduğu bir dönemde vadesiz hedefini yüzde 100 arttırdı. Tutturamayanları ceza olarak iftar vakti şubede tutarak telekonferansta her türlü baskı ve psikolojik tacizi uyguluyor"diye konuştu.

Etiketler: bankabankacıbölge müdürüyerli sermayeli kırmızı banka

Yayın Tarihi: 27.05.2018 23:19:13     Görüntülenme Sayısı: 34266

Facebook

Toplam yorum yapılmıştır.Gölge Müdür
FacebookTwitter
Android Uygulamasıiphone uygulaması

BİST100 HİSSE İŞLEM HACMİ

  10:10 Miktar
THYAO 1.456.015.128
ASELS 886.528.584
PETKM 653.725.022
GARAN 605.886.786
KRDMD 492.392.635UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.