KARADENİZ'İ BİTİRDİ ŞİMDİ SIRA TRAKYA'DA


Görev yaptığı Karadeniz bölgesinde çok sayıda şube müdürüne mobbing uygulayarak işten atan ve bankasını mobbing cezasına mahkum ettiren bölge müdürü şimdi Trakya'da.
Bayram.K
Gül E,
Fikret D
Sabahat K
İbrahim Ç
Kaan B,
İsmail Ç
Özgür C
Mustafa U
Erhan A
Hasan D
Bir degil iki değil bir bölgede iş akti fesh edilen 11 şube müdürü...
Bitmedi:
Birde tehdit ve referans baskısı ile istifa eden 15 şube müdürü..
Hepsi bölgeye atanan bir bölge müdürünün eseri. 
Kraldan çok kralcı olan bu bölge müdürü  bazı şube müdürlerinin açtığı dava nedeniyle bankasını mobbing suçlaması ile tazminata mahkum ettirmiş.
İşte bu bölge müdürü şimdi çok başarılı (!) olduğu gerekçesiyle Trakya'ya atanmış. 
Geçen hafta yayınladığımız tehdit dolu mailin baş kahramanı.  Yakın bir sürede Trakya bölgesini adam etmeyi planlıyormuş. O bölgeden de onlarca müdür işten atılacak veya zorla istifa edilecek.
Daha bir kaç yıl öncesine kadar personel açısından en huzurlu  olan Avrupa sermayeli bu banka, şimdi mobbingin merkezi haline gelmiş..
Bazı şube müdürleri ve personel birleşip bankanın Avrupa'daki merkezine dava açmayı planlıyorlar.
TAZMİNATA MAHKUM OLDU
Söz konusu bölge müdürünün yaptıkları samsun iş mahkemesi tarafından mobbing olarak kabul edilip avrupa kökenli banka tazminata mahkum edildi. 3 ayrı dava sonuçlanırken çok sayıda davanın da devam ettiği belirtiliyor.
 

 

Etiketler: avrupa sermayeli bankamobbingbankatrakya bölge müdürümobbingci bölge müdürü

Yayın Tarihi: 24.05.2018 23:02:52     Görüntülenme Sayısı: 29334

Facebook

Toplam yorum yapılmıştır.Gölge Müdür
FacebookTwitter
Android Uygulamasıiphone uygulaması

BİST100 HİSSE İŞLEM HACMİ

  40:10 Miktar
THYAO 383.226.230
GARAN 196.437.444
ISCTR 169.783.512
ASELS 164.469.251
PETKM 112.554.813UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.