BANKADAN KAZANDIĞI TAZMİNAT İLE SOKAK KÖPEKLERİNİ DOYURDU


15 yıllık bankacı körfez sermayeli bankadan kazandığı mobbing tazminatı ile sokak köpeklerini doyurdu. 
Tamer Yiğit, 15 yıllık bankacı.
Bankacılık sektörünün adeta modası haline gelen mobbinge maruz kalmış ve iş akti fesh edilmiş.
Tamer Yiğit, 2 yıl hukuk mücadelesi verdi ve işten atıldığı körfez sermayeli bankayı mobbingden mahkum ettirdi.
İşe iade, mesai ve mobbing tazminatı alan Tamer Yiğit, kazandığı paranın bir bölümünü Antalya'da sokak köpeklerine ziyafet çekti. 
Çok ünlü bir marketten son üç gündür toplam 20 kilo kuzu pirzola ve biftek alan Tamer Yiğit çok sayıda sokak köpeğine adeta ziyafet çekti.
Bankacılık sektörünün artık mobbingi sistematik bir hale getirdiğini söyleyen Tamer Yiğit, "insanlar korkmasın dava açsın. Sonuçta bankalar değil kanunlar güçlü"dedi.
SIRADA YENİ DAVALAR VAR
Tamer Yiğit, bankaya karşı kazandığı mobbing davasını daha da genişleterek şu an şube müdürü olan eski bölge müdürü, bölge satış yöneticisi ve yine bankadan ayrılan şube müdürü hakkında da dava açacağını söyledi.

Etiketler: tamer yigitbankabankacıbankada mobbingsokak köpekleritazminatı ile sokak köpeği doyuran bankacı

Yayın Tarihi: 12.02.2018 20:22:43     Görüntülenme Sayısı: 13527

Facebook

Toplam yorum yapılmıştır.Gölge Müdür
FacebookTwitter
Android Uygulamasıiphone uygulaması

BİST100 HİSSE İŞLEM HACMİ

  40:10 Miktar
THYAO 383.226.230
GARAN 196.437.444
ISCTR 169.783.512
ASELS 164.469.251
PETKM 112.554.813UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.