BANKADA DALLAS GİBİ İLİŞKİ


Avrupa sermayeli bir bankanın Avrupa 2. Bölge Müdürlüğüne bağlı 4 şube müdürü ile 2 gişe ve bir sigorta personeli akıl almaz bir iddia ile kovuldu. Banka seks skandalı ile çalkalanıyor.
Son bir haftadır bankacılık dünyası Avrupa sermayeli bir bankadaki skandal kovulmayı konuşuyor. Bankanın Avrupa 2.Bölge Müdürlüğü geçtiğimiz günlerde sesiz sedasız 4 şube müdürü ile birlikte bazı gişeci ve sigorta personelinin de iş aktini fesh etti.
İddialara göre, kovulmanın arkasında büyük bir seks skandalı bulunuyor. Bölge müdürünün joker personelleri olarak da bilinen müdürlerin bir anda kovulması yabancı bankada şok etkisi yarattı.
İddialara göre, biri İnsan Kaynakları Müdürü olmak üzere 4 müdür ortak bir ev tutarak, bazı gişe ve sigorta personelini çeşitli vaatlerle bu evlerde ilişkiye zorladı. Olay,şube müdürünün  ilişkisi olduğu  gişe personeli ile bankanın dahili yazışma sistemi ile konuşmasının tesaddüffen iç kontrol tarafından yakalanması ile ortaya çıktı. Bir soruşturma amacıyla konuşmaları takibe alan iç kontrol büyük bir seks skandalının da ortaya çıkmasına neden oldu. 
Şube gişe personelinin alınan ifadesiyle, İK sorumlusu ile müdürlerin ortak ev tuttuğu ve burada ilişki yaşadıkları belirlendi.
Banka müdürleri ve gişe personelleriyle birlikte sigortacı  genç kızı işten çıkarttı.
BÖLGE MÜDÜRÜNÜN JOKERİ
Skandala karışan müdürlerin bir süre önce bölge müdürü tarafından iddialı bir şekilde atandığı da banka personelleri tarafından dile getiriliyor.
 

Etiketler: bankada skandalbankada seks skandalı

Yayın Tarihi: 31.07.2017 20:22:33     Görüntülenme Sayısı: 85249

Facebook

Toplam yorum yapılmıştır.Gölge Müdür
FacebookTwitter
Android Uygulamasıiphone uygulaması

BİST100 HİSSE İŞLEM HACMİ

  10:10 Miktar
GARAN 1.081.639.569
THYAO 938.567.289
ASELS 613.648.404
SASA 540.838.302
KRDMD 387.572.669UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.