BURGAN'DA BÜYÜK KIYIM


Önce Deniz Yatırım, sonra Global Menkul, şimdi de Burgan Yatırım bazı şubelerini kapatarak bir çok çalışanı ile yollarını ayırdı.
 
Burgan Yatarım'ın  genel merkez hariç tüm şubelerinin kapatıldığı belirtiliyor. Genel müdür Ufuk Ümit Onbaşı dahil üst düzeyde görevden alındı. Görevden alınanlar arasında 2 de genel müdür yardımcısı bulunuyor.  Bugün itibariyle iş akti fesh edilen çok sayıda çalışan bulunuyor.
Bir başka küçülme stratejisi ise Global Menkul Değerler'de. Bir dönemin en ünlü aracı kuruluşu 6 şubesini birden kapatıyor.
DENİZ YATIRIM DA KÜÇÜLDÜ
Yine küçülme yaşayan kuruluşlar arasında Deniz Yatırım da bulunuyor. Deniz yatırım bir çok şubesini birleştirmiş ve bazılarını özel bankacılığa devretmişti.
PİYASA KÜÇÜLÜYOR
Aracı kuruluşların küçülmesinin arkasında yatan en önemli neden olarak  yerli yatırımcının her geçen gün daha da azalması gösteriliyor. 

Etiketler: burgan yatırımglobal menkuldeniz yatırım

Yayın Tarihi: 26.09.2016 19:09:38     Görüntülenme Sayısı: 24626

Facebook

Toplam yorum yapılmıştır.Gölge Müdür
FacebookTwitter
Android Uygulamasıiphone uygulaması

BİST100 HİSSE İŞLEM HACMİ

  40:10 Miktar
THYAO 383.226.230
GARAN 196.437.444
ISCTR 169.783.512
ASELS 164.469.251
PETKM 112.554.813UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.